27 yıllık tecrübesi ile sektöründe kalıcı olmayı ve müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi hedefleyen, bu doğrultuda yeni ürün araştırması yapan, sürekli kendisini yenileyen, personelini eğiten Renk Yapı, her zaman ileri olmayı hedeflemiştir. Winsa yetkili bayisi olan Renk Yapı Ankara daima; müşteri tercihlerine uygun, uzun yıllar kullanılabilir, dayanıklı kaliteli, ekonomik ürünlerle kapatılması yapılacak alana,montaja uygun ürünler seçmeyi,tecrübeli ve titiz personeli, programlı çalışma sistemiyle,müşteri memnuniyetini baz alarak kapatılacak alanlarda müşteri tercihlerinin ön planda olduğu çözümler sunmayı,kendine prensip edinmiştir.

MİSYONUMUZ

Teknolojideki gelişmeleri yakından takip eden firmamız çağın gerektirdiği, yenilikleri bünyesinde barındırarak en kısa sürede ve kaliteli hizmet verme anlayışını, yaşam alanlarında güvenilir, yenilikçi ve konforlu çözümler sunmayı kendisine misyon edinmiştir.

VİZYONUMUZ

Temel değerlerimiz dürüstlük, yetkinlik, sürekli gelişim, sorumluluk, katılımcılık, müşteri odaklılık, değerlere saygı, takdir, süratle misyon ve değerlerimize sadık kalarak sürekli finansal büyüme ve başarı hedefimizdir. Şirketimizin ortak noktası olan müşteri ve çalışanlarımız ile birlikte daima ileriye doğru bir ivme kazanmamızı sağlamaktadır